Hakkımızda

Hakkımızda

 

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan tatlı kültürünün Manisa’daki temsilcilerinden biri olduğumuzun farkındayız. Henüz sunduğumuz tatlarla tanışmamış müşterilerimizi de bu lezzet şölenine katmak için sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Maraş Künefe olarak ustalarımızın yaptığı enfes tatlı çeşitlerini ve güler yüzlü, kaliteli hizmeti bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

Tatlı üzerine geleneksel ve bir o kadar da yenilikçi yaklaşımla hazırlanan ürünlerimiz kendi imalatımız olup, sizlerin güvenle tüketmeniz için itina ile hazırlanmaktadır. Hijyen kurallarının ön planda tutulduğu işletmemizde, ürünlerimizde kullanılan fındık, fıstık, ceviz vb. tüm malzemeler güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Doğal, katkı maddesi içermeyen ve sağlık açısından güvenirliliğinden hiçbir endişe duymadığımız malzemeleri tercih etmekteyiz. Ürünlerimizin lezzetinden hiçbir şey kaybetmemeleri ve her geldiğinizde aynı tatlarla buluşmanız için ustamızın hünerli ellerine güvenimiz tamdır. Hizmetimizin takdir toplayan bir seviyeye gelmesinde, işini bilen ve yaptığı işi severek yapan çalışanlarımızın emeği yadsınamaz.

 

 

Dilerseniz ailenizle ya da arkadaşlarınızla, dilerseniz misafirlerinizle gelip, eşsiz lezzetleri yerinde tadabileceğiniz işletmemizde, tatlı eşliğinde hoş sohbetler yapabileceğiniz bir ortam bulabilirsiniz. İsterseniz de sipariş verebilir ve sevdiklerinize en tatlı hediyeleri hünerli ustalarımızın ellerinden çıkan enfes tatlı çeşitleriyle sunabilirsiniz.

 

 

Manisa Baklava ve Künefe  sektöründe verdiği kaliteli hizmetlerle yerini edinmiş firmamızda sizleri ağırlamak bizler için büyük bir onurdur. Misafirperverliğin en mükemmel halini bulabileceğiniz ve canınız her tatlı çektiğinde aklınıza ilk gelecek uğrak yeri olmayı arzuluyoruz.

manisa soma künefe,manisa soma künefe siparişi,manisa soma künefeci,manisa soma meşhur künefeci,manisa soma künefe yenecek yerler,manisa soma künefe siparişi,manisa soma alo paket künefe siparişi,manisa soma alo paket künefe,manisa soma küne çeşitleri,manisa soma künefe evi,manisa soma hatay künefesi,manisa soma ev künefesi,manisa soma künefe salonu,manisa soma tatlı evi,manisa soma tatlı yenecek yerler,manisa soma tatlı siparişi,manisa soma kilo ile künefe,manisa soma tepsi ile künefe,manisa soma künefe nerede yenir,manisa soma meşhur hatay künefesi,manisa soma künefe ustası,manisa soma meşhur künefe ustası,soma künefe,soma künefe siparişi,soma künefeci,soma meşhur künefeci,soma künefe yenecek yerler,soma künefe siparişi,soma alo paket künefe siparişi,soma alo paket künefe,soma küne çeşitleri,soma künefe evi,soma hatay künefesi,soma ev künefesi,soma künefe salonu,soma tatlı evi,soma tatlı yenecek yerler,soma tatlı siparişi,soma kilo ile künefe,soma tepsi ile künefe,soma künefe nerede yenir,soma meşhur hatay künefesi,soma künefe ustası,soma meşhur künefe ustası,manisa künefe,manisa künefe siparişi,manisa künefeci,manisa meşhur künefeci,manisa künefe yenecek yerler,manisa künefe siparişi,manisa alo paket künefe siparişi,manisa alo paket künefe,manisa küne çeşitleri,manisa künefe evi,manisa hatay künefesi,manisa ev künefesi,manisa künefe salonu,manisa tatlı evi,manisa tatlı yenecek yerler,manisa tatlı siparişi,manisa kilo ile künefe,manisa tepsi ile künefe,manisa künefe nerede yenir,manisa meşhur hatay künefesi,manisa künefe ustası,manisa meşhur künefe ustası,künefe,künefe siparişi,künefeci,meşhur künefeci,künefe yenecek yerler,künefe siparişi,alo paket künefe siparişi,alo paket künefe,küne çeşitleri,künefe evi,hatay künefesi,ev künefesi,künefe salonu,tatlı evi,tatlı yenecek yerler,tatlı siparişi,kilo ile künefe,tepsi ile künefe,künefe nerede yenir,meşhur hatay künefesi,künefe ustası,meşhur künefe ustası,

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014