Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 

KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER %100 DOĞALDIR...

Baklava ve Künefe ülkemizin farklı yörelerinde evlerde hazırlanan özel bir lezzet olmakla birlikte Manisa /Soma gibi illerde özel malzemelerle en lezzetli şekilde hazırlanmaktadır. Özellikle Maraş Künefe çok ünlü bir yapıya sahip olarak, dünyanın birçok ülkesine dahi ulaşmıştır. Bu nedenle Türkiye'nin en uç bölgelerinden biri olan Manisa /Soma  ilçesinde de Maraş Künefe  olarak sizlere en özel tatlı lezzetleri sunuyoruz.
 
Bizzat yöresinden getirilen özel malzemeler ile lezzetli ve hijyenik bir üretim gerçekleştiren firmamız, bu üretimleri Soma ilçesi üzerinden Manisa halkına ve bölge halkına sunmaktadır. Bu nedenle Maraş Künefe  işletmesi olarak Manisa Baklava sektörünün en özel işletmelerinden birini oluşturuyoruz.
 
Firmamız üzerinden temin edebileceğiniz ürünler arasında Maraş Künefe  ilk seçeneklerden biri olurken, birçok farklı tatlı lezzet de bulunmaktadır. Örneğin, yine cevizli baklava ,fıstıklı baklava ,kilo ile baklava ,bayram baklavası ,damat baklavası  gibi birçok farklı lezzet temin edilebilir. Kilo ile mağaza usulü satış gerçekleştirmemiz dışında özel işletmeler ve talep eden müşterilerimiz için toptan baklava siparişleri ve satışları da gerçekleştirebiliyoruz.
 
Bayramlar ve kutlamalar gibi özel günler amacıyla damat baklavası veya hediyelik baklava talepleri için hızlı ve özel üretimler gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yılın her döneminde özel bir baklava ile kaliteli bir ürün için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız, her zaman uygun fiyatlar ile sunduğu ürünler sayesinde çok büyük bir avantaj oluşturmaktadır.

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014